Michal a Petr - 17.díl:o mafii a politicích

809 Zobrazení
Cowley
Cowley
14 Červenec 2019

Autor: Michal a Petr (nikomar belt)
https://www.youtube.com/channe....l/UCvejd7UQI6_5cENT6

17. Díl Michal a Petr o mafii a politicích. https://twitter.com/NikomarB a https://www.investigace.com
Jaroslav Vild – náměstek policejního prezidenta ČR je policejní mafián. Osobně zmařil zatčení Pelty v roce 2014, osobně zmařil vyšetřování největšího daňového podvodu v ČR. Za svoje „zásluhy“ byl povýšen.
Ukázková policejní operace „Zenon“ byla ve skutečnosti chirurgicky přesnou operací mafie, která odsekla infikované chapadlo. Miliardové podvody pokračovali nerušeně dál.Elitní policisté ÚOKFK celou operaci provedli přesně dle požadavků mafie a politiků TOP-09.
Následná operace „Skysoft“ se zcela vymkla kontrole. ÚOKFK poslalo na nejdůležitější domovní prohlídku tohoto století obvodní policisty z Krakovské ulice a několik cifršpionů z krajského ředitelství. Při akci proti jednomu z ústředí mafie, které ukradlo 8-12 miliard korun nezasahovala žádná komanda, ale pochůzkáři. Ti se okamžitě začali občerstvovat na mafiány připravené hostině, a mafie zatím rychle odstranila důkazy.
Elitní policista ÚOKFK Gejza Rakaš (kauzy Opencard, H-Systém) se bratříčkova s mafiány a nechal se od nich vyplácet. Jeho nařízení v ÚOKFK ve stejné době mařili jedno vyšetřování proti mafiánům za druhým.
Jakmile se ÚOOZ začalo zajímat o podivnou činnost ÚOKFK bylo rozprášeno. Darebáci z ÚOKFK byli Chovancem povýšeni.
Děs a hrůza. Tajní agenti předali ÚOKFK mafiánskou chobotnici na zlatém podnose. Pokračování super tajného spisu „Karel“, který Lenka Bradáčová odmítla vyšetřovat a vrátila ho, bez jediné poznámky.
Odkaz na akci Zenon: https://youtu.be/XKKuBXr-ro4

Pokud se Vám naše pořady líbí, náš účet je 2601593605/2010, náš web se buduje a 1.6.2019 bude plně funkční. V pořadu uslyšíte jeho doménu.

Na adrese https://www.investigace.com najdete další informace k našim pořadům, postupně se zde budou uveřejňovat důkazní materiály, účetnictví, která jsme zajistili, po té, co je policie ztratila a další odposlechy a záznamy elektronické komunikace.
Máte twiteru nás najdete zde https://twitter.com/NikomarB

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa