Michal a Petr 31.díl

367 Zobrazení
Cowley
Cowley
22 Září 2019

Pro naše fanoušky a ostatní zájemce jsme začali 4.9.2019 vytvářet vlastní webové stránky. Zatím se na nich dozvíte nejnovější aktuality o pořadech, které připravujeme, a získáte užitečné odkazy na naše další aktivity. Stránky najdete zde: http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start

SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je: 2601593605/2010
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr. Vyúčtování všech darů do 11.7.2019 je v textu u 30.dílu.
Naše další aktivity můžete sledovat také zde:
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petice_za_vy...
internetovou doménu investigace.com jsme zřídili, ale nikdy jsme ji neovládali, v rozporu s ujednáním nám byla ukradena, ale hlavně na ní nebyl zveřejněn "Mrázkův" archív, jak bylo domluveno, nejsme její provozovatelé, ač je to tam uvedené! Pozor!
Hlavně nás sledujte a šiřte odkazy na naše pořady maily!


Obsah dílu:
Policisté z ÚOOZ a pracovníci GFŘ se vymkli kontrole. Pro špiclování Babišovy a nebo Kalouskovy politické konkurence používali nezákonné odposlechy, najímali na sledování politiků skutečné mafiány, vrahy i obyčejné občany. Vyšpiclované materiály společně s informacemi z trestních spisů odnášeli a schovávali na utajených místech. Obchodovali s nimi. Vraždy se tolerovali. Samotný Kalousek ve své kanceláři vyhrožoval definitivní likvidací, lidem kteří se mu odvážili zkřížit jeho zločinecké plány. Státní zástupci místo toho, aby zasáhli se krčili ve svých kancelářích a dělali, že nevidí ani neslyší.

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa