Michal a Petr 34.díl POZOR! KRALOVICKÉ NÁMĚSTÍ JE PAST NA ŘIDIČE! KDO NENÍ KÁMOŠ ÚŘEDNÍKŮ - POKUTA!

53 Zobrazení
Cowley
Cowley
22 Září 2019

Pro naše fanoušky a ostatní zájemce jsme začali 4.9.2019 vytvářet vlastní webové stránky. Zatím se na nich dozvíte nejnovější aktuality o pořadech, které připravujeme, a získáte užitečné odkazy na naše další aktivity. Stránky najdete zde: http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start

POPIS DÍLŮ: SEVER PLZNĚ - HOTOVÁ UKRAJINA, ZÁKON NEPLATÍ, ÚŘEDNÍCI VLÁDNOU A VYTVÁŘEJÍ PASTI NA ŘIDIČE, MONTUJÍ NESMYSLNÉ SEMAFORY NA CESTU I. TŘÍDY, KTERÉ NEMAJÍ ŽÁDNÝ JINÝ VÝZNAM (JSOU V POLI A V LESE) NEŽ PŘINÁŠET ZISK JEJICH PROVOZOVATELI SOUKROMÉ FIRMĚ! PŘESNĚ JAK JSME INFORMOVALI V DÍLECH 8 A 10. POLICISTÉ, ÚŘEDNÍCI A POLITICI JSOU JEDNA BANDA, KRYJÍ VOLEBNÍ PODVODY, PACHATELE ÚTOKŮ NA POCTIVÉ OBČANY A ŠIKANUJÍ KAŽDÉHO, KDO NENÍ JEJICH KAMARÁD. NA ZÁBĚRECH JE VIDĚT AUTA, KTERÁ STOJÍ NA "ŠEDÝCH DLAŽDIČKÁCH" A POLICISTÉ SI JICH NEVŠÍMAJÍ, V DÍLE 34-2 POTOM UVIDÍTE, CO SE STANE, KDYŽ NA NÁMĚSTÍ ZAVÍTÁ NEVÍTANÝ OBČAN JINÉHO ČESKÉHO MĚSTA - POLICISTÉ OKAMŽITĚ VYRAZÍ DO AKCE!

MAFIE A MAFIÁNSKÉ POLITICKÉ STRUKTURY OPĚT ÚTOČÍ NA NAŠE POŘADY A TAK JAKO V PROSINCI 2018 A V BŘEZNU A KVĚTNU 2019 VYHROŽUJÍ A MAŽOU NAŠE POŘADY. SDÍLEJTE A ŠIŘTE RYCHLE. DÍLY 29 A 30 JSOU PO ZABLOKOVÁNÍ DOSTUPNÉ POUZE PŘES TOR BROWSER
SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je:
2601593605/2010
IBAN CZ7720100000002601593605
BIC : FIOBCZPPXXX
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr. Vyúčtování všech darů do 20.7.2019 v DÍLE 33.
Naše další aktivity můžete sledovat také ZDE:
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petice_za_vy...
internetovou doménu investigace.com jsme zřídili, ale nikdy jsme ji neovládali, v rozporu s ujednáním nám byla ukradena, ale hlavně na ní nebyl zveřejněn "Mrázkův" archív, jak bylo domluveno, nejsme její provozovatelé, ač je to tam uvedené! Pozor!
Hlavně nás sledujte a šiřte odkazy na naše pořady maily!

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa