Michal a Petr 35.díl

379 Zobrazení
Cowley
Cowley
22 Září 2019

Pro naše fanoušky a ostatní zájemce jsme začali 4.9.2019 vytvářet vlastní webové stránky. Zatím se na nich dozvíte nejnovější aktuality o pořadech, které připravujeme, a získáte užitečné odkazy na naše další aktivity. Stránky najdete zde: http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start

MAFIE A MAFIÁNSKÉ POLITICKÉ STRUKTURY OPĚT ÚTOČÍ NA NAŠE POŘADY A TAK JAKO V PROSINCI 2018 A V BŘEZNU A KVĚTNU 2019 VYHROŽUJÍ A MAŽOU NAŠE POŘADY. SDÍLEJTE A ŠIŘTE RYCHLE. DÍLY 29 A 30 JSOU PO ZABLOKOVÁNÍ DOSTUPNÉ POUZE PŘES TOR BROWSER
SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je:
2601593605/2010
IBAN CZ7720100000002601593605
BIC : FIOBCZPPXXX
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr. Vyúčtování všech darů do 20.7.2019 DÍLE 33. DÍL 34 BUDE ZVEŘEJNĚN POZDĚJI.
Naše další aktivity můžete sledovat také ZDE:
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petice_za_vy...
internetovou doménu investigace.com jsme zřídili, ale nikdy jsme ji neovládali, v rozporu s ujednáním nám byla ukradena, ale hlavně na ní nebyl zveřejněn "Mrázkův" archív, jak bylo domluveno, nejsme její provozovatelé, ač je to tam uvedené! Pozor!
Hlavně nás sledujte a šiřte odkazy na naše pořady maily!
POPIS DÍLU: Mafie infiltrovala Generální finanční ředitelství, Daňovou kobru, Finančně analytický útvar ministerstva financí, ÚOKFK i ÚOOZ. Infiltrace začala za Kalouska. Babiš o tom, ale věděl a služeb Mafie využíval pro politický boj, získával kompromitující materiály, zejména proti ČSSD. Vrazi, únosci a vyděrači byli najímáni, na špinavou práci zejména proti ČSSD a TOP-09. Na oplátku data z EET a FAU sloužila mafiánům k vydírání podnikatelů! Několik bezpečnostních složek státu připravilo v roce 2018 akci, kterou provedlo (opět zpackalo) NCOZ. Vrchní vyděrač zaměstnanec Generálního finančního ředitelství , který byl zaměstnán pod falešnou identitou" a členové "albánské" mafie byli sice zatčeni, ale Mrázkův archív a řídící mafiáni zůstali nedotčeni! Data EET a daňových hlášení sloužila Babišovi k odstraňování konkurence, pro politický boj a albánské mafii, jako podklad pro vydírání. Okamžitě po zveřejnění zatčení pracovníka GFŘ byly na příkaz smazány stránky NCOZ, které o jeho zatčení informovaly.
odkazy na zatčení :
https://www.novinky.cz/krimi/4....87330-policie-hleda-
odkazy na albánskou mafii:
https://www.idnes.cz/zpravy/ce....rna-kronika/vsichni-
zbytek bude umístěn na našem webu, budete informování

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa