Michal a Petr 36.díl Člen Daňové kobry ČR byl vyděrač! Taky vyráběl kompra na politiky!

76 Zobrazení
Cowley
Cowley
22 Září 2019

Pro naše fanoušky a ostatní zájemce jsme začali 4.9.2019 vytvářet vlastní webové stránky. Zatím se na nich dozvíte nejnovější aktuality o pořadech, které připravujeme, a získáte užitečné odkazy na naše další aktivity. Stránky najdete zde: http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start

OBSAH DÍLU.
V LETECH 2015 AŽ 2018 PRACOVNÍK DAŇOVÉ KOBRY ČR VYRÁBĚL Z MATERIÁLŮ GENERÁLNÍHO FINANČNÍHO ŘEDITELSTVÍ A TRESTNÍCH SPISŮ POLICIE "KOMPRA" NA RŮZNÉ POLITIKY. TYTO "KOMPRA" PŘEDÁVAL BAKALO NOVINÁŘŮM V PRAZE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ A NA VINOHRADECH. PRO ÚČELY KOMPROMITACE ZEMANA A JEHO PODPOROVATELŮ BYLO MANIPULOVÁNO S TRESTNÍM ŘÍZENÍM, ABY SE DALO VYUŽÍT PRO KOMPROMITACI. ŘADA OSOB BYLA VYDÍRÁNA. NEJMÉNĚ OD ROKU 2017 PROKAZATELNĚ O TÉTO ČINNOSTI VĚDĚLI BABIŠ, SCHILLEROVÁ A VEDENÍ GFŘ I POLICEJNÍ PREZIDENT!
VRCHNÍ VÝROBCE KOMPROMITUJÍCÍCH MATERIÁLŮ DOKONCE PŘEDÁVAL SVÁ VLASTNÍ KOMPRA ALBÁNSKÉ MAFII A SÁM VYDÍRAL PODNIKATELE. VĚC DODNES NEBYLA USPOKOJIVĚ VYŠETŘENA - ZEJMÉNA, JAK BYLO MOŽNÉ, ŽE BABIŠ A SPOL VŠE VĚDĚLI, A JEJICH JEDINÁ REAKCE BYLA - ZAMĚSTNAT VYDĚRAČE POD FALEŠNOU IDENTITOU. ASI BUDE HORKÝ PODZIM 2019. BAKALO NOVINÁŘI MAJÍ KOMPRA NA ZEMANA!!!!!!
Omlouváme se za přeřeknutí. Šéf NCOZ nebyl informován, byl informován policejní prezident.

Vyúčtování Vašich darů
Doména, kterou nám ukradl jeden darebák 2 033 KČ
Nafta celkem 2000 KČ
Poplatky za parkování v Praze 150 KČ
Program na stříhání a titulkování videa 1000 KČ
Děkujeme urychlili jste naše pořady.


MAFIE A MAFIÁNSKÉ POLITICKÉ STRUKTURY OPĚT ÚTOČÍ NA NAŠE POŘADY A TAK JAKO V PROSINCI 2018 A V BŘEZNU A KVĚTNU 2019 VYHROŽUJÍ A MAŽOU NAŠE POŘADY. SDÍLEJTE A ŠIŘTE RYCHLE. DÍLY 29 A 30 JSOU PO ZABLOKOVÁNÍ DOSTUPNÉ POUZE PŘES TOR BROWSER
SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je:
2601593605/2010
IBAN CZ7720100000002601593605
BIC : FIOBCZPPXXX
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr.
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petic....e_za_vyplaceni_dluzn

Šiřte odkazy na naše pořady maily!

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa