Michal a Petr 39/1 díl HNUTÍ STAN, NACISTÉ A ARAB VYHÁNĚJÍ ČECHY Z POHRANIČÍ! NAPADENÍ DÍVKY PSEM!

89 Zobrazení
Cowley
Cowley
22 Září 2019

Pro naše fanoušky a ostatní zájemce jsme začali 4.9.2019 vytvářet vlastní webové stránky. Zatím se na nich dozvíte nejnovější aktuality o pořadech, které připravujeme, a získáte užitečné odkazy na naše další aktivity. Stránky najdete zde: http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start

Obsah dílu:
transparentní účet pro postiženou napadenou dívku je: 2901667872/2010
DÍVKA BYLA NAPADENA PSEM RODINY POLITIKA HNUTÍ STAN. UTRPĚLA TĚŽKÉ POŠKOZENÍ OKA. OŠETŘUJÍCÍ LÉKAŘKA POŽADOVALA PLASTICKOU OPERACI OKA. POLICISTA KAPR ZMANIPULOVAL TRESTNÍ ŘÍZENÍ VE PROSPĚCH POLITIKA HNUTÍ STAN! TEĎ S NÍM A NÁCKEM SULKO SEDÍ V RADĚ A VYHÁNĚJÍ ČECHY Z POHRANIČÍ. POMOZTE DÍVCE! V OBLASTI JSOU VOLEBNÍ PODVODY NA DENNÍM POŘÁDKU! ARAB A NĚMCI LEVNĚ SKUPUJÍ POZEMKY A NEMOVITOSTI. ČEŠI MUSÍ PLATIT O 100% VYŠŠÍ CENY ZA POZEMKY! VLASTENEČTÍ ČEŠI A ROMOVÉ JSOU NAPADÁNI NEPŘIZPŮSOBIVÝMI. TY DOVÁŽÍ DO OBCE ARAB A BERE NA NĚ NEHORÁZNÉ NÁJEMNÉ! TAKTO PLÁNUJÍ VAŠI BUDOUCNOST HNUTÍ STAN A MILION CHVILEK, KTERÉ ŘÍDÍ PROFESIONÁLNÍ POLITIČKA HNUTÍ STAN VERONIKA VENDLOVÁ!

MAFIE A MAFIÁNSKÉ POLITICKÉ STRUKTURY OPĚT ÚTOČÍ NA NAŠE POŘADY A TAK JAKO V PROSINCI 2018 A V BŘEZNU A KVĚTNU 2019 VYHROŽUJÍ A MAŽOU NAŠE POŘADY. SDÍLEJTE A ŠIŘTE RYCHLE. DÍLY 29 A 30 JSOU PO ZABLOKOVÁNÍ DOSTUPNÉ POUZE PŘES TOR BROWSER
SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je:
2601593605/2010
IBAN CZ7720100000002601593605
BIC : FIOBCZPPXXX
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr.
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petic....e_za_vyplaceni_dluzn

Šiřte odkazy na naše pořady maily!

Zobrazit více

Nebyly nalezeny žádné komentáře

Podobná videa